BMW X6 xDrive
BMW
ARHGCB56
368864,00
Wpada w oko: nowe BMW X6 nie musi się poruszać, aby się wyróżniać. Dzięki silnym proporcjom i ekspresyjnemu designowi w połączeniu z elementami Shadow Line o wysokim połysku z pakietu BMW Individual można go poznać nawet, gdy stoi w miejscu. Ten prowokator swój prawdziwy charakter odkrywa szczególnie po zachodzie słońca. Dzięki atrapie chłodnicy BMW z efektem „Iconic Glow" można rozpoznać dyskretną elegancję pojazdu w całym zakresie. A gdy tylko imponujące 22-calowe koła zostaną wprawione w ruch, nie uda się utrzymać tętna na spokojnym poziomie. Z kolei ekskluzywne materiały i skupienie się na kierowcy sprawiają, że wnętrze oferuje równe poziomy zarówno emocji jak i komfortu.


Silnik: 3.0 diesel

Moc: 265 KM

Rodzaj paliwa: Diesel

Skrzynia: automatyczna

Kolor: Czerwony Flamenco z połyskiem

Typ nadwozia: SUV

Marka: BMW

Model: X6

Wersja: Linia podstawowa

Inne oferty
Nasza strona internetowa używa plików cookies. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Dowiedz się więcej
Akceptuję
kontakt@raycar.pl
+48 536 916 204
Zawsze w kontakcie
Zapisz się do newslettera
Prześlemy Ci promocje i oferty specjalne. Listy wysyłamy nie częściej niż raz w tygodniu
Śledź nas w mediach społecznościowych

RayCar | Kraków

dla dealerów
kontakt
  • kontakt@raycar.pl
  • +48 536 916 204
RayCar występuje wyłącznie jako dostawca platformy internetowej Serwisu raycar.pl pozwalającego łączyć między sobą Użytkownika z Dealerem oraz że RayCar nie uczestniczy w faktycznej realizacji Usług.
Click to order
Total: 

info@raycar.pl