Audi A3

8
Aktualne oferty
12 560 zł
Największy rabat
117 560 zł
Najniższa cena

| Aktualne oferty

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego

| Podobne modele


| Nowe Audi A3 Sportback

W szybko zmieniającym się świecie potrzebujesz towarzysza, który jest przygotowany na każde wyzwanie – takie jest nowe Audi A3 Sportback. To zasługa progresywnego designu, luksusowego komfortu oraz innowacyjnych technologii.
Z boku wzrok przyciągają masywne nadkola, a z przodu – szeroka osłona chłodnicy Singleframe o strukturze plastra miodu. Połączenie wyraźnych linii i typowo sportowych elementów sprawia, że nowe Audi A3 Sportback budzi emocje jeszcze przed uruchomieniem silnika. W wersji edition one nowe Audi A3 Sportback prezentuje się doskonale dzięki niebieskiemu lakierowi metalicznemu Atoll.

| Nowe Audi A3 Limousine

Nowe Audi A3 Limousine zachwyca sportową stylistyką, wnętrzem zorientowanym na kierowcę i zaawansowanymi systemami wsparcia kierowcy. Idea postępu stała się rzeczywistością.
Nowa szeroka osłona chłodnicy Singleframe z charakterystyczną kratownicą o strukturze plastra miodu przyciąga spojrzenia sportowym designem. Boczna linia ramion łączy się z tylnymi drzwiami, akcentując długość nowego Audi A3 Limousine. Z kolei szeroki rozstaw kół podkreśla atletyczny charakter samochodu.
Usługi RayCar absolutnie bezpłatne
Nie znalazłeś odpowiedniej oferty?
Jesteśmy do twojej dyspozycji!
Audi A3 Sportback
Wypełnij formularz